Nejprve něco o mně

V roce 2004 jsem objevil práci, která pomáhá lidem s bydlením. Po prvním úspěšném prodeji jsem si uvědomil, jakou radost jsem způsobil prodávajícímu, který získal rychle a bezpečně peníze za svoji nemovitost, tak i kupujícímu, který měl radost z nového bydlení. Od té doby jsem získal mnohaleté zkušenosti v realitních kancelářích Agentura Zvonek a především 10 let v M&M Reality. Udělal jsem radost stovkám lidem po celém kraji. Mám za sebou složenou "Zkoušku odborné způsobilosti" a další školení v oblasti práva a daní včetně pojištění odpovědnosti. 

Dejte mi důvěru a pomůžu i Vám!

KONTAKT


Chcete se na něco zeptat? Nevíte si s něčím rady? Potřebujete nezávazně poradit s prodejem / pronájmem nemovitosti?


kancelář: nám. Míru 9, 76001 Zlín (po dohodě) 

telefon: 775 339 531

e-mail: reality@frantisekrafaja.cz

IČ: 756 01 788 

Právní servis


Veškeré právní služby spojené s realitním obchodem (kupní smlouva, návrh na vklad, advokátní úschova kupních ceny, plná moc, výmaz břemen apod.) zajišťuje kancelář pí. Mgr. Soni Kozové ve Zlíně (více ZDE)

Petr Strašák finanční specialista

Téměř 30 let se zabývám financemi v oblasti poskytování všech typů úvěrů, pojištění, doplňkového penzijního spoření a taktéž podnikání na kapitálových trzích. Mám certifikační zkoušky ČNB. Dokážu sjednat smlouvu téměř se všemi finančními společnostmi na českém trhu, většinou i bez jejich fyzické návštěvy. Klientům efektivně spravuji celé jejich portfolio a stávám se součásti jejich rodiny podobně jako lékař či právník.


Těším se na setkání s vámi a povídání si o velkém světě financí.